Před nedávnem byla má nová kniha "Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)" vydána přes nakladatelství Viking jako eKniha. Napravo na tomto webu naleznete seznam eShopů, v nichž lze knihu v elektronické podobě koupit.

Na tomto webu se dočtete o podrobnostech a novinkách ohledně knihy a ukázku si můžete stáhnout ZDE.

Úvodní text: Novela pojednávající o začátku Nového světového řádu (NWO), v němž budou v relativně blízké budoucnosti místo států figurovat regiony a subregiony a ve kterém budou mimozemšťané zastávat klíčové politické a obchodní funkce společně s lidmi.

Anotace: Tato sci-fi publikace, jejíž děj probíhá v roce 2032, se zabývá nastolením Nového světového řádu (NWO), který nahradí dominantní roli OSN, NATO a dalších organizací, a tím, jaké události mu předcházely. Pozornost je věnována mimo jiné i tomu, že místo původních států budou v NWO figurovat regiony a subregiony. Nedílnou částí knihy je osobní život nového předsedy, který vyniká zejména telepatickou komunikací s mimozemšťany, a místopředsedy NWO, z jehož pohledu je příběh vyprávěn. Právě on je Bitcoinovým králem, a je tak prakticky neuplatitelný. Kromě toho má místopředseda NWO Jeremy velmi vysoké IQ a mezi jeho záliby patří sudoku, šachy či křížovky. Těšit se můžete na jejich projevy a rovněž projevy nových ministrů z řad různých druhů mimozemšťanů a jejich náměstků z řad lidí. Politické machinace však v knize nečekejte, všichni novopečení politici budou mít napilno, aby zvládali svou vlastní důležitou agendu.

O čem v knize píšu: O možném začátku Nového světového řádu (NWO), v němž mimozemšťané zastávají důležité politické a obchodní funkce bok po boku s lidmi. Někteří lidé tvrdí, že Nový světový řád (NWO) již nastal, ovšem současný svět se stále opírá zejména o dominantní roli OSN, NATO, EU, USA a Číny. Naopak v Novém světovém řádu klasické státy zaniknou a vzniknou regiony, které by mohly částečně odpovídat oficiální mapě Nového světového řádu (NWO), viz http://theNWO.net/ .

Obsah knihy se liší od konspirační teorie NWO, která tvrdí, že malá skupina mezinárodních elit kontroluje a manipuluje vlády, průmysl a mediální organizace po celém světě a že primárním nástrojem, který používá k ovládnutí národů, je systém centrálního bankovnictví. Nový světový řád v mém pojetí není symbolem existujícího zla, nýbrž zářné budoucnosti. Za zmínku stojí i vyjádření významných politiků. Jak praví Wikipedie: „Prezidenti Michail Sergejevič Gorbačov a George H. W. Bush použili termín (NWO), aby se pokusili definovat éru po studené válce a ovzduší spolupráce velmocí, v jehož realizaci doufali. Gorbačovova původní formulace byla všeobjímající a idealistická, ale jeho reálné možnosti byly vážně omezeny vnitřní krizí sovětského systému. Bushova vize byla ve srovnání s tím mnohem omezenější a pragmatičtější, někdy možná až účelová, a úzce souvisela s válkou v Perském zálivu“.

Pro koho je kniha určena: Zejména pro fanoušky sci-fi, konspiračních UFO teorií a Nového světového řádu, coby základu pro nové politické uspořádání našeho světa. Zalíbit se ovšem může každému, komu není lhostejné, jak by mohl svět vypadat již za několik málo let. Co se věku týče, kniha zaujme především čtenáře od 12 let.

Pár slov o mně: Aktuálně jsem zaměstnaný jako počítačový technik, ale mám za sebou poměrně bohatou autorskou činnost. Psal jsem články pro počítačový časopis Chip či Technet.cz nebo Lupa.cz. Kromě toho jsem publikoval svou autobiografii s konspiračními teoriemi pod názvem Nebe = alternativní sandbox, ovšem byla stažena z trhu. Autor je rovněž absolventem vysokoškolského magisterského studia.

Proč jsem knihu napsal: Mou motivací bylo, aby se zvýšilo ponětí čtenářů o možném začátku Nového světového řádu. O téma se zajímám zejména z toho důvodu, že i já sám bych rád zastával důležitou politickou funkci v rámci Nového světového řádu a napomohl tak ke zvýšení obecného blahobytu lidstva a mimozemšťanů žijících na naší planetě. Velmi důležité je i to, že by lidstvo, coby jednotný celek, mělo být zastoupeno na galaktickém sněmu.

Řekli o knize
Kratší čtení pro milovníky sci-fi literatury. Čtení osvěžující, trendy a hlavně pozitivní. Je patrné autorovo zaujetí pro téma sci-fi. Našla jsem i vtipné momenty, např. , že i v budoucnu bude fungovat IKEA… Jsou přítomny i prvky romantické a hlavně… happy end. Na chvíli můžete vstoupit do světa fantazie. -- Daniela Kučerová

Chceš vědět víc? Aktuality o mé knize můžete sledovat buď na webu www.probabilitycharger.com/kniha.php, případně na mém Facebooku, Twitteru, LinkedInu či Instagramu.

Pokud mě chcete z nějakého důvodu kontaktovat, můžete tak učinit zasláním e-mailu na zdenek.schee@gmail.com.

Děkuju za podporu, vážím si jí.
Novinky o knize

14.11.2022

Rád bych vás informoval, že i přesto, že se přes projekt Pointa.cz nepodařilo vydat mou knihu „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ v tištěné podobě, tak kniha byla nedávno vydána přes nakladatelství Viking jako eKniha a je dostupná v řadě eShopů. Za pouhých 69 Kč může být kniha Vaše. Pak si knihu můžete knihu užívat na počítači, ve čtečce elektronických knih, na telefonu či v tabletu.

eKnihu si můžete stáhnout v následujících eShopech:

https://www.kosmas.cz/knihy/511161/bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu/
https://www.cbdb.cz/kniha-469135-bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo
https://galerie.vodafone.cz/detail/ebooks_818992_Bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-Novem-svetovem-radu-(NWO)
https://www.alza.cz/media/bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo-d7294167.htm
https://play.google.com/store/books/details?id=KT97EAAAQBAJ&rdid=book-KT97EAAAQBAJ&rdot=1&source=gbs_vpt_read&pcampaignid=books_booksearch_viewport
https://www.knihydobrovsky.cz/e-kniha/bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo-464160910
https://www.palmknihy.cz/ekniha/bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo--356754
https://www.eknihovna.cz/bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo/
https://www.ikiosek.cz/detail/cncebooks-818992-bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo
https://www.pantarhei.sk/383430-bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-zdenek-schee-junior
https://www.makniha.cz/bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo-38147.html
https://knihy.abz.cz/prodej/bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo-1
https://www.knihydaniela.cz/e-kniha-bitcoinovy-kral-a-mimozemstani-v-novem-svetovem-radu-nwo
2.4.2022

Dovolte mi, abych Vám velmi poděkoval za veškerou projevenou podporu. Velmi jste mi pomohli, ovšem moje kniha „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ i přes více než měsíční crowdfundingovou kampaň, čili předprodej, na webu Pointa.cz nebude moci v tištěné podobě vyjít, protože se nepodařilo nastřádat potřebných 70% financí. Peníze, které jste investovali, Vám budou vráceny. Ovšem nezoufejte, patrně na přelomu dubna/května by moje publikace měla vyjít jako e-kniha přes nakladatelství Viking.29.3.2022

Již pouhý necelý den zbývá do konce crowdfundingové kampaně, čili předprodeje, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na webu Pointa ( https://bit.ly/KupBitcoinovehoKrale ) . Z cílové částky se zatím podařilo vybrat 1 479 Kč, takže neváhejte na poslední chvíli zainvestovat. Již nyní je ovšem bohužel prakticky jisté, že kniha nevyjde. V tomto předposledním příspěvku bych Vám rád stručně přiblížil inaugurační projev paní Aduel z řad arkturiánů, nové ministryně školství, mládeže a sportu. Proslov jejího náměstka, pana Bwana Okoriema, chybí z důvodu nemoci.

Nová ministryně mimo jiné zmíní, že by měly existovat různé aktivity, při kterých by se mohly navzájem poznávat lidské děti s těmi mimozemskými. Nechybí ani zmínka o tom, že mimozemšťani by nám měli pomoci s vynalezením nových a zcela nevídaných sportů pro Olympijské hry. Kromě toho by měly vzniknout i tzv. Relympijské hry, kterých by se měly účastnit roboti a androidi.28.3.2022

Pokud chcete, aby crowdfundingová kampaň, čili předprodej, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na webu Pointa ( https://bit.ly/KupBitcoinovehoKrale ) byla úspěšná, tak byste si měli pospíšit. Zatím bylo vybráno 1 479 Kč z celkové částky a zbývají už jen 2 dny. Dnes si můžete přečíst úryvky z inaugurační řeči nového ministra práce a sociálních věcí pana Semporta z řad centauřanů a jeho náměstka Jack O’Briana.

Podle ministra by v NWO neměla být žádná nezaměstnanost a všichni by měli mít zajištěny základní fyzické a další potřeby. Podle jeho slov budou jedněmi z nejžádanějších povolání programátoři. Jeho náměstek pak oznámí, že v NWO již nebude žádná dětská práce, snad jen s výjimkou dětských herců atp. Všechny děti od 3 do 18 let by měly chodit do školy. Dále zazní i to, že androidi by neměli představovat otroky a že jejich základní práva budou zahrnuty v ústavě NWO.

Co je to vlastně crowdfunding, čili předprodej, na webu Pointa.cz? Princip je takový, že sami uživatelé přispívají určitými finančními částkami na vydání knihy a na oplátku mohou získat zajímavé odměny, např. podepsanou knihu po její publikaci. Seznam odměn naleznete zcela dole na webu Pointa.cz. Jedná se tedy o podobný systém jako KickStarter nebo Startovač s tím rozdílem, že web Pointa.cz je zaměřen výhradně na českou literaturu.
27.3.2022

Už za 3 dny bude završena crowdfundingová kampaň, čili předprodej, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na webu Pointa ( https://bit.ly/KupBitcoinovehoKrale ) . Zatím bylo vybráno 1 479 Kč a máte dost času se finančně spolupodílet na vydání knihy a získat zajímavé odměny nebo samotnou knihu. Dnes si trochu řekneme o novém ministru spravedlnosti a transparentnosti panu Presodonovi z řad tzv. modrých (hvězdná rasa) a jeho náměstkyni Rosannah Vecellio. Ministr se zmíní např. o tom, že prozatím budou všechny důležité role v soudnictví zastávat mimozemšťani a že každý občan NWO bude mít svoje číslo a že v celosvětové databázi by neměly chybět otisky prstů a dlaní a rovněž scany duhovek a sítnic všech občanů. Jeho náměstkyně pak oznámí, že místo tradičního sbírání důkazů a výslechů se bude hojně využívat hypnóza, ať už spánková či klasická. Kromě toho by nám mimozemšťani měli pomoci s využitím telepatie v soudnictví.23.3.2022

Před 17 dny byla zahájena crowdfundingová kampaň, čili předprodej, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na webu Pointa ( https://bit.ly/KupBitcoinovehoKrale ) a tím pádem již zbývá jen 7 dní, v jejichž průběhu můžete vydání zadotovat. Zatím se podařilo vybrat 1 479 Kč. V dnešním krátkém povídání si přiblížíme inaugurační řeč nové paní ministryně pro regionální a duševní rozvoj Alfuen z řad Orioňanů a jejího náměstka pana Rogeria Apolinara.

Alfuen de facto zmínila, že Nový světový řád bude zčásti postaven na pilířích OSN a z NATO by se měla stát celosvětová organizace. Zdůrazni i roli nového Statistického úřadu, který bude pozorovat situaci v jednotlivých regionech a subregionech a hledat prostor pro zlepšení. Její náměstek pak připomene, že i díky pomoci mimozemšťanů již téměř všichni lidé žijí v plně vybavených mrakodrapech, ve kterých je k dispozici téměř celá občanská vybavenost. Kromě toho se věnoval i plánům na zvyšování IQ lidí, a to zejména s přihlédnutím k faktu, že využíváme cca jen 10% mozkové kapacity.

Co je to vlastně crowdfunding, čili předprodej, na webu Pointa? Princip je takový, že sami uživatelé přispívají určitými finančními částkami na vydání knihy a na oplátku mohou získat zajímavé odměny, např. podepsanou knihu po její publikaci. Seznam odměn naleznete zcela dole na webu Pointa. Jedná se tedy o podobný systém jako KickStarter nebo Startovač s tím rozdílem, že web Pointa je zaměřen výhradně na českou literaturu.17.3.2022

Leták propagující knihu11.3.2022

Osmnáct dní už běží crowdfundingová kampaň, čili předprodej, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na webu Pointa.cz - https://bit.ly/KupBitcoinovehoKrale , což znamená, že nám schází už jen 19 dní k vybrání celé částky, přičemž zatím bylo od potenciálních čtenářů vybráno 1330 Kč Dnes se vrátíme k inauguračním projevům nových ministrů a jejich náměstků, konkrétně ministra zemědělství a potravy z řad centauřanů pana Obesidiana a jeho náměstkyně Francine Tremble.

Novopečený ministr mimo jiné zmíní, že jsme již schopni vyrábět umělé maso s nižšími náklady než klasické maso. Kromě toho se krátce věnuje i genetickým úpravám zemědělských plodin a nutnosti vymýtit pesticidy. Jeho náměstkyně se pro změnu věnuje nezbytnosti pěstování potravin ve vesmíru a nanotechnologiím a potravinovým doplňkům, díky nimž by se lidé mohli dožívat stovek let.3.3.2022

před 10 dny byla zahájena crowdfundingová kampaň, čili předprodej, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“. na knižním webu Pointa - https://bit.ly/KupBitcoinovehoKrale se zatím se podařilo vybrat 1330 Kč z celkové částky. Jistě si kladete otázku, co se vlastně rozumí pod bitcoinovým králem.

Jde o běžného člověka jménem Jeremy, který spatřil v bitcoinech velkou příležitost ještě v momentu, kdy se za několik bitcoinů dala koupit např. pizza, a začal bitccoiny těžit ve velkém. Jak cena bitcoinů rostla, tak se z Jeremyho stal multimiliardář. Díky tomu je prakticky neuplatitelný. Zmínil jsem, že je to běžný člověk, ale to také tak úplně není pravda, protože vyniká v řadě duševních oblastí. Má totiž velmi vysoké IQ a jeho přednostmi jsou sudoku, šachy, scrabble, Rubikova kostka či křížovky. Všechny tyto činnosti zvládá jako málokdo. Pokud jde o jeho osobní život, tak již na začátku knihy je avizováno, že jeho manželka Jessie čeká děťátko. Na samém konci knihy ho porodí. Kromě toho se pár rozhodne ještě jedno dítě, tentokrát mimozemského původu z řad aryanů, adoptovat.24.2.2022

Již 4. dnem běží crowdfundingová kampaň, čili předprodej, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na stránkách Pointy ( https://bit.ly/KupBitcoinovehoKrale ). Z cílové částky se zatím vybralo 912 Kč. Dnes si povíme pár slov o novém předsedovi NWO, který byl do svého úřadu zvolen coby běžný člověk, který ovšem vybočuje tím, že ovládá telepatii s mimozemšťany (skrze cvakání zubů) a někdy i s dalšími lidmi. Předseda se v knize rovněž označuje jako výtvor tajného projektu CIA, MKULTRA, přičemž bývá každou noc hypnotizován. Další skutečností, kterou nelze nezmínit je to, že předseda a první dáma, Mifinka, se budou účastnit galaktických sněmů, na které budou dopravováni díky mimozemským technologiím nadsvětelnou rychlostí.

Na závěr zmíním, že bude vytvořeno 16 kopií předsedy – tedy pro každý region jeden předseda. Ten hlavní zůstane a bude vládnout celému Novému světového řádu. Co se osobního života pana předsedy týče, tak ten si chce s chotí Mifinkou pořídit děťátko, ovšem protože Mifinka není lidské rasy, to nebude tak jednoduché. Možná pomůže Čína, která společně se Severní Koreou, Singapurem a Monakem nebude zpočátku zařazena do Nového světového řádu a bude žít podle starých pravidel.

Co je to vlastně crowdfunding, čili předprodej, na webu Pointa.cz? Princip je takový, že sami uživatelé přispívají určitými finančními částkami na vydání knihy a na oplátku mohou získat zajímavé odměny, např. podepsanou knihu po její publikaci. Seznam odměn naleznete zcela dole na webu Pointa.cz. Jedná se tedy o podobný systém jako KickStarter nebo Startovač s tím rozdílem, že web Pointa.cz je zaměřen výhradně na českou literaturu.23.2.2022

Krátká recenze knihy "Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)" od paní Daniely Kučerové

Kratší čtení pro milovníky sci-fi literatury. Čtení osvěžující, trendy a hlavně pozitivní. Je patrné autorovo zaujetí pro téma sci-fi. Našla jsem i vtipné momenty, např. , že i v budoucnu bude fungovat IKEA… Jsou přítomny i prvky romantické a hlavně… happy end. Na chvíli můžete vstoupit do světa fantazie.

21.2.2022

Počínaje dnešním dnem můžete na webu https://pointa.cz/project/6ecbf004-ac1a-11eb-9d7d-4a5df0861c6d , který spadá pod nakladatelství Albatros, přispívat částkami v souladu se seznamem odměn, mezi něž spadá např. podepsaná kniha za 259 Kč (seznam odměn naleznete zcela dole na webu Pointy), aby moje kniha „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ mohla vyjít. Pokud představujete firmu, pak za 3 999 Kč můžeme zveřejnit Vaše logo i poděkování ve všech výtiscích knihy. Jinými slovy dnes byla započata crownfundingová kampaň, čili předprodej, který bude trvat měsíc. Bez Vaší pomoci se neobejdu.

Kniha pojednává o ceremoniálním začátku v Nového světového řádu (NWO), jehož stěžejní částí jsou zejména slavnostní projevy předsedy, místopředsedy a novopečených ministrů z řád mimozemšťanů a jejich náměstků z řád lidí. Nedílnou částí knihy je i osobní život předsedy a místopředsedy a jejich manželek.

Pravidelně Vás budu informovat kolik procent z cílové částky se již vybralo. Kromě toho Vás budu nadále každých několik dnů informovat o projevech nových ministrů a jejich náměstků. Je nutné zmínit, že kniha už de facto vznikla, ovšem její publikace je stále pod otazníkem. V následujících dnech Vám přiblížím, proč byl zrovna pan předseda a místopředseda zvolen do své funkce.

Budu Vám vděčný, pokud na svých sociálních sítích či mezi přáteli a známými budete šířit odkaz https://pointa.cz/project/6ecbf004-ac1a-11eb-9d7d-4a5df0861c6d resp. https://bit.ly/KupBitcoinovehoKrale .
19.2.2022

2 dny – už jen tolik nám zbývá do započetí crowfundingové kampaně, čili předprodeje, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na stránkách Pointa.cz. Tentokrát si trochu povíme o tom, co v den oficiálního zahájení Nového světového řádu řekne nová ministryně vnitra a obrany paní Azuel z řad androméďanů a její náměstek pan Ji Dong-Sun.

Paní ministryně se v knize věnuje zejména tomu, že pro zajištění větší bezpečnosti budou téměř všude kamery a že bychom měli být připraveni čelit novým hrozbám v podobě obřích organizmů či robotů známých z filmů. Její náměstek se pak věnuje zejména nutnosti zvýšení kyberbezpečnosti a co možná největší otevřenosti oficiálních médiích, aby se předcházelo tzv. fake news na sociálních sítích.17.2.2022

Už za 4 dny nás čeká zahájení crowfundingové kampaně, čili předprodeje, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na stránkách Pointa.cz. V dnešním přiblížení knihy si krátce povíme o inauguračním projevu nového ministra financí pana Terose z řad lyřanů a jeho náměstkyně slečny Tiffany Pierson.

Novopečený ministr mimo jiné oznámí, že kryptoměny byly zakotveny v ústavě Nového světového řádu jako oficiální měna a to, že již před dvěma lety se lidstvo zbavilo hotovostních plateb – zejména z důvodu snížení kriminality. Jeho náměstkyně pak zmíní, že eurodolary v průběhu 2 let nahradí všechna platidla ze starého uspořádání světa a že novým výdobytkem jsou platby realizované otiskem prstu či celé dlaně, scanu oční duhovky nebo podkožním čipem.

Co je to vlastně crowdfunding, čili předprodej, na webu Pointa.cz? Princip je takový, že sami uživatelé přispívají určitými finančními částkami na vydání knihy a na oplátku mohou získat zajímavé odměny, např. podepsanou knihu po její publikaci. Jedná se tedy o podobný systém jako KickStarter nebo Startovač s tím rozdílem, že web Pointa.cz je zaměřen výhradně na českou literaturu.15.2.2022

Přibližně za 6 dní by se nám měla spustit crowfundingová kampaň, čili předprodej, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na stránkách Pointa.cz . V dnešním krátkém povídání si řekneme o projevu nového ministra průmyslu, automatizace, obchodu a energetiky, pana Kobosiada z řad reptiliánů a jeho náměstkyně paní Petry Kvasinové. Pan ministr ve svém slavnostním proslovu oznámí, že již 80% původně lidské manuální práce se podařilo automatizovat a nahradit lidskou práci roboty či androidy. Jeho náměstkyně se pak zmíní např. o tom, že díky využití obnovitelných zdrojů, ale i studené fúze, kterou nám zpřístupnili mimozemšťani, se nám již podařilo zbavit se závislosti na fosilních palivech a jaderné energetice.12.2.2022

Už jen 9 dní nás dělí od spuštění crowfundingové kampaně, čili předprodeje, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na stránkách Pointa.cz . Dnes se podíváme na to, jakým způsobem představila svou agendu nová ministryně pozemské dopravy paní Ajtyl z řad plejáďanů, která při svém inauguračním projevu zmínila např. skutečnost, že mimozemšťani zabraňují velkému množství autonehod, ale i to, že automobilové dopravy by se lidstvo mělo již ve střednědobém horizontu zcela zbavit. Její náměstek pan Ruari Frye pak zmínil skutečnost, že veškerá doprava včetně té letecké lodní by měla být autonomní nebo to, že pro zlepšení funkčnosti různých druhů satelitních navigačních systémů by všechna zařízení měla mít co nejpřesnější čas a že by měla být zapojena do tzv. internetu věcí (IoT).7.2.2022

Cca 2 týdny dní zbývají do spuštění crowfundingové kampaně, čili předprodeje, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na webu Pointa.cz . Jedním z nových ministerstvech NWO je i Ministerstvo pro vnější vesmír a mnohovesmír. Jeho ministr, pan Afilen z řad tzv. šedých širokému publiku oznámí, že jedním ze střednědobých cílů je to, aby lidé byli schopni rozumět a mluvit mimozemskými jazyky. Rovněž se zmiňuje o využití galaktického či vesmírného internetu. Náměstek ministra Jimmy Reese nám poodhalí nakolik je vesmír rozsáhlý a rovněž zmíní skutečnost, že život byl na planetu zemi zanesen mimozemšťany, kteří postupně urychlují naši evoluci.

Co je to vlastně crowdfunding, čili předprodej, na webu Pointa.cz? Princip je takový, že sami uživatelé přispívají určitými finančními částkami na vydání knihy a na oplátku mohou získat zajímavé odměny, např. podepsanou knihu po její publikaci. Jedná se tedy o podobný systém jako KickStarter nebo Startovač s tím rozdílem, že web Pointa.cz je zaměřen výhradně na českou literaturu.4.2.2022

Do spuštění crowfundingové kampaně, čili předprodeje, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na webu Pointa.cz zbývá 17 dní. Dnes si trochu povíme o inauguračním proslovu novopečeného ministra zdravotnictví a genetiky z řad Retikuliánů pana Gygara a jeho náměstkyně z řad lidí paní Aurory Doyle. Pan ministr nám slíbí, že nové generace lidí se budou dožívat mnohem vyššího věku a jeho náměstkyně nám řekne, že se již podařilo realizovat Jurský park a také poodhalí, k čemu bude využitelné klonování lid či pěstování orgánů vyrobených na míru.1.2.2022

Před několika lety jsem zveřejnil knihu „Nebe = alternativní sandbox“, která ovšem byla stažena z trhu. Nyní s publikační činností pokračuji. Přibližně již jen 20 dní zbývá do spuštění crowdfundingové kampaně, čili předprodeje, mé knihy „Bitcoinový král a mimozemšťani v Novém světovém řádu (NWO)“ na webu Pointa.cz, spadajícího pod nakladatelství Albatros. Bude na Vás, zda kniha vyjde, či nikoli. V momentě spuštění crowdfundingu se budete moci finančně spolupodílet na vydání knihy a získat za to zajímavé odměny, např. podepsanou knihu.Abyste si udělali lepší představu o knize, budu každých několik dnů publikovat novinky z děje knihy, které se nevešly do ukázky. Zejména se bude jednat o inaugurační proslovy nových ministrů a jejich náměstků. Doplněny budou o proslovy a osobní život předsedy a místopředsedy a o další zajímavosti, díky čemuž budou potenciální čtenáři na knihu více natěšení.

Novinky ohledně knihy se dovíte buď na mém Facebookovém profilu nebo na tomto oficiálním webu knihy.